LOLOFONS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mado, pala, retri

4 posters

Goto down

Mado, pala, retri Empty Mado, pala, retri

Příspěvek  Mado Wed Oct 06, 2010 9:05 pm

1. Jméno charakteru: Mado
2. Povolání (len 80): retri palach
3. Profese: mining a blacksmithing
4. Předchozí guildy: som len v guilde kde mam kamaratov, cize ako keby som iadnu nemal Very Happy
5. Jak dlouho hraješ WoW: cca 1 rok
6. Jak často hraješ?: cez prednasky a aj na intraku. Skratka kazdy den niekolko hodin.
7. Proč chcete zrovna k nám?: hm, ani neviem. Chcem PVE quildu a ked som videl aky su tu ludia tak skusam stastie
8. VT/TS(podminka proste musis mit): samozrejme ze mam
9. Věk (16+):19, skoro 20
10. Zkusenosti s raidy: co LFG da :DD pokial sa da idem TOC vzdy ked to niekto sklada.
11. Jsi schopen hrát v tydnu mezi 18:00-22:00 nebo v sobotu a nedeli po 18 hodine? Kludne aj do rana, aspon nebudem hrat cez LAN counter-strike
12. GS(gearscore cca.): 4940 mam PVP co vas nezaujima, ked nahodim moj PVE eq co mam tak mix PVE a PVP mam 4850.
13. Nieco o sebe(Napiste nieco o sebe, historiu vaseho hrania wow, servery, skusenosti, alebo nejake osobne udaje): Np tak som 19 rocny chalan studujuci na FEI STU, mam rad motorky vlastim Yamahu FZ6 S2, bavia ma pocitace preto studujem aplikovanu informatiku
14. Parametre pocitaca na ktorom hrate, stabilita vaseho internetu: Intel Core i3 370M, RAM 4GB, ATI Radeon HD5730 1GB,

Mado
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty hohoho

Příspěvek  wimzy Wed Oct 06, 2010 10:20 pm

nevim kdo to je ale citim z nej potencial skoro jako chuck norris navic dozene du k tomu aby chodil raidy vcas nebo ho vemem misto nej :-D
nevim co mam napsat asi neco jako MMM VOLE CHCI TE!
wimzy
wimzy

Počet príspevkov : 47
Join date : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty Re: Mado, pala, retri

Příspěvek  tsatsiky Thu Oct 07, 2010 3:23 am

skoda ze nefunguje armory ale urcite by som si pozrel ten tvoj pve eq a odhadujem ze nebudem sam a ked to niegdo bude citat napr kocinka mohol by si pridat do prihlasky hit rating Smile a k tej prihlaske este bolo by dobre rozviest bod 10 gde si sa dostal po ktoreho bossa ci si siel togc povedzme ci mas aj achiv z tribute run a celkom by sa ti hodil off spac a podla toho co som si pozrel tak togc si asi nebol ak sa pletiem tak to nieje v anthorackych achivoch a ako vidim tak nemas ani "call od the crusade" z ohladom na to vsetko a to ze chodime farmit len TOC tak som skor PROTI ako ZA

tsatsiky

Počet príspevkov : 18
Join date : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty re:

Příspěvek  Kocinka Thu Oct 07, 2010 8:39 am

No přihláška celkem dobrá, ale jedna věc mě zaráží rok hraní wow.. pala je low si řeknete ale aby mohl točit velké DPS musí byt hafo skil a roky hraní.. jelikož odešel Golem tak si retriho můžeme dovolit na zkoušku určo PRO i když nevím asi za rok hraní dáváš takové DPS co potřebujeme.. uvidíme
Kocinka
Kocinka
Admin

Počet príspevkov : 39
Join date : 23. 09. 10
Age : 33
Bydlisko : Pribyslav/Vysocina

http://www. ....

Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty Re: Mado, pala, retri

Příspěvek  wimzy Thu Oct 07, 2010 8:59 am

vzhledem k tomu jak se prostrednitcvim patchu hra vyviji je nejnovejsi rotace pro nektere klassy mladsi nez rok, samozrejme ja do retrin nevidim, ale mohu nabidnout asistenci s makrem kdy z jednim tlacitkem vytocis to same jako skill Wink
wimzy
wimzy

Počet príspevkov : 47
Join date : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty Re: Mado, pala, retri

Příspěvek  Mado Thu Oct 07, 2010 3:59 pm

Hit mam 300, a dnes som kupil za Triumph PVE gate. Achievementy mam len za prejdenie TOC 10 25. Presiel som ich az do konca. TOGC som este nebol koli slabsiemu PVE eq. Zbran mam z TOC 10.
Este som zabudol povedat moje internetove pripojenie. Doma mam cez kabel od T-comu a na internate mam 100 mb optiku od Ynetu.

Mado
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty Re: Mado, pala, retri

Příspěvek  Mado Thu Oct 07, 2010 4:00 pm

A Wimzi, s tym makrom si necham poradit Very Happy

Mado
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty Re: Mado, pala, retri

Příspěvek  wimzy Thu Oct 07, 2010 4:44 pm

Mado napsal:A Wimzi, s tym makrom si necham poradit Very Happy
Macro 1:Single-Target
#showtooltip
/castsequence reset=4 Crusader Strike,Judgement of Light,Crusader Strike

Macro 2:AoE
#showtooltip
/castsequence reset=10 Divine Storm,Consecration

Your priority list now becomes:
Macro 1:Single-target > Macro 2:AoE > Exorcism

If the first macro is on cooldown, hit the second. If both are on cooldown, and Art of War is up, hit Exorcism.
Macro 3: Execute
#showtooltip
/castsequence reset=target Hammer of Wrath,Crusader Strike,Judgement of Light,Divine Storm,Hammer of Wrath,Crusader Strike,Consecration

a tady vznika 3 button retri :-) + exorcism na proc :-D
wimzy
wimzy

Počet príspevkov : 47
Join date : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty Re: Mado, pala, retri

Příspěvek  Mado Fri Oct 08, 2010 10:58 pm

Tak kedy budem vediet ci ano alebo nie?

Mado
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty Re: Mado, pala, retri

Příspěvek  Admin Fri Oct 08, 2010 11:28 pm

Mado napsal:Tak kedy budem vediet ci ano alebo nie?

Odchytim si Ta v hre, behnem s tebou do dungu nech ukazes ake mas dps

tukan

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 23. 09. 10

https://lolofons.slovakforum.net

Návrat nahoru Goto down

Mado, pala, retri Empty Re: Mado, pala, retri

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru