LOLOFONS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zephyros - Demonology / Destro Warlock

5 posters

Goto down

Zephyros - Demonology / Destro Warlock Empty Zephyros - Demonology / Destro Warlock

Příspěvek  Zephyros Fri Oct 08, 2010 1:49 pm

1. Jméno charakteru: Zephyros
2. Povolání (len 80): Warlock
3. Profese: Engineering
4. Předchozí guildy: Loch Modan Yacht Club,Hereos of Azeroth, Night Nolifers, Vanguards of Illidan
5. Jak dlouho hraješ WoW: cca 3-4 roky
6. Jak často hraješ?: každý deň okolo 4 hodín
7. Proč chcete zrovna k nám?: Túžba dobrého a kvalitného raidovania, dotiahnutia celého dungeonu, profesionálny prístup bez wipovania
8. VT/TS(podminka proste musis mit): Mám oboje či už VT alebo TS (TS2 aj TS3)
9. Věk (16+): 20
10. Zkusenosti s raidy: Naxxramas 10/25, Ulduar 10/25, OS 10/25, TOC 10/25
11. Jsi schopen hrát v tydnu mezi 18:00-22:00 nebo v sobotu a nedeli po 18 hodine? Áno som, ale viem že máte niekedy raidy aj skôr, teda aspoň ja som sa zúčastnil s vami na jednom skoršom raide okolo 16-tej hodiny.
12. GS(gearscore cca.): 4850
13. Nieco o sebe(Napiste nieco o sebe, historiu vaseho hrania wow, servery, skusenosti, alebo nejake osobne udaje): Mám bohaté skúsenosti z iného servera ešte z čias TBC, kde som prešiel v podstate všetko od Karazhanu až po Black Temple (z časti aj Sunwell), kde som bol zvyknutý na časté a profesionálne raidovanie. Na Anthorke som už cca viac ako 1 rok. Ako som už spomenul, mám 20 rokov, som z Bratislavy a momentálne som študentom pomaturitného odboru (ktorý troška flákam a mám preto dostatok času). Primárne sa snažím orientovať na Demonology (na podporu raidu), kde v každej dobrej guilde jeden demo lock musí byť, ale sekundárne som Destruction, ktorý využívam na PvP vo voľnom čase v BG-čkách a arénach.
14. Parametre pocitaca na ktorom hrate, stabilita vaseho internetu: Dvojadrový, 1.3 megahercový (píšem to foneticky naschvál), pomerne starší ale bezproblémový, pretože mi ide WoW uplne v pohode pri maximálnych detailoch. Internet mám myslím 100 MB/s od Orangeu, takže tu by problém nemal byť.

Dúfam že som aspoň šedí priemer alíckych warlockov na tomto servery a prejavíte o mňa záujem (prípadne mi dáte šancu prejaviť sa).

ďakujem za pozornosť


Zephyros
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zephyros - Demonology / Destro Warlock Empty Re: Zephyros - Demonology / Destro Warlock

Příspěvek  wimzy Fri Oct 08, 2010 2:17 pm

hmmm 1,3Mhz procesor najs, koukam ze pocitacum nerozumi, o to vic bude schopnej tocit hodne dps, protoze nema hlavu plnou jinejch informaci :-D jako lock ktery mi bude krast eq se netvarim moc stastne, ale proc ne, treba zase slozime treti raid z tehlech novy sasku
wimzy je PRO a krom toho,že je takový PRO je taky nakloněn jeho přístupu do guildy Wink :-D
wimzy
wimzy

Počet príspevkov : 47
Join date : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Zephyros - Demonology / Destro Warlock Empty Re: Zephyros - Demonology / Destro Warlock

Příspěvek  Admin Fri Oct 08, 2010 2:22 pm

Som za prijatie na test do party 3

Admin
Admin

Počet príspevkov : 63
Join date : 23. 09. 10

https://lolofons.slovakforum.net

Návrat nahoru Goto down

Zephyros - Demonology / Destro Warlock Empty Re: Zephyros - Demonology / Destro Warlock

Příspěvek  Oskarr Fri Oct 08, 2010 3:03 pm

jj taky PRO

Oskarr

Počet príspevkov : 10
Join date : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Zephyros - Demonology / Destro Warlock Empty Re: Zephyros - Demonology / Destro Warlock

Příspěvek  JustinBieber Fri Oct 08, 2010 3:52 pm

PRO ... trosku znam
JustinBieber
JustinBieber

Počet príspevkov : 11
Join date : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Zephyros - Demonology / Destro Warlock Empty re:

Příspěvek  Kocinka Fri Oct 08, 2010 5:33 pm

hezká přihláška DPS se poladí ještě +eq a bude.. určo máš mé PRO
Kocinka
Kocinka
Admin

Počet príspevkov : 39
Join date : 23. 09. 10
Age : 33
Bydlisko : Pribyslav/Vysocina

http://www. ....

Návrat nahoru Goto down

Zephyros - Demonology / Destro Warlock Empty Re: Zephyros - Demonology / Destro Warlock

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru